Kurumsal

Güzelliğe atılan adımlar, Öykü Yapı ile başlar…

Seramikle alışılmışın dışında alternatif arayanlar, doğru yerdesiniz. Seramik tasarımı konusunda konsept yaratan, modayı belirleyerek yeni eğilimleri sizlerle tanıştıran Öykü Yapı, kaliteli, ekonomik, akılcı çözümler ve koleksiyonunda yer alan geniş ürün çeşidi ile tecrübeli kadrosuyla birlikte” İzmir Yolu’ndaki Concept Showroom’da” sizleri bekliyor…

1995 yılında Nilüfer’in Beşevler semtinde kurulan, kaliteli ürün yelpazesini sürekli yenileyerek, kendini günden güne geliştiren profesyonel ekibi ile müşterilerine hizmet veren Öykü Yapı, 2018 yılının ilk çeyreğinde sürekli büyüyerek yeni showroomunu İzmir Yolu üzerinde 3000 m2’lik kapalı alanda, üç kattan oluşan lüks dekore edilmiş bir mağaza ile faaliyete geçirdi.

Ege Seramik & Güral Seramik'in en yeni en trend ürünlerin sergileyen Öykü Yapı, ev ve işyeri donanımında gerekli olan bir çok unsuru müşterilerine sunuyor.

Üç kattan oluşan showroom da, gündelik hayatı temsil eden teşhirler canlı görüntüler içinde sergilenmiş. Her katında farklı bir detay işlenmiş, bir çok teşhir ürününün yer aldığı sergi alanı, çağdaş bir tavrı dekoratif temalarla birleştirerek misafirlerine lüksün ve kalitenin ihtişamını yaşatıyor. Ürünleri daha bütün bir atmosferde ve geniş bir biçimde sergileme amacına hizmet eden showroom da banyonuzu yenilemek, mutfağınızı değiştirmek ya da bir mimar olarak projenize uygun ürünleri seçmek istiyorsanız, mutlaka size hitap eden bir seçenek bulabilirsiniz.

Dünyanın lider markalarını ihtişamlı showroomunda müşterilerinin beğenisine sunan Öykü Yapı; kaliteli, benzersiz, şık ve kişiye özel tasarım ürünleriyle de Bursa’lıların vazgeçilmezi. Müşteri memnuniyetini ve her zaman tercih sebebi olunacak yenilikler yapmayı da kendisine ilke edinen Öykü Yapı, otuz yıllık tecrübesi benzersiz ürün çeşidi ve çok miktarda stok bulundurmasıyla da Bursa ili-ilçeleri dahası bir çok farklı ilde kendisini kanıtlamış ve inşaat sektörünün trendini yükselterek, vazgeçilmez tedarikçiler arasındaki öncülüğünü korumaya devam ediyor.


Özel Olduğunuzu Hissedeceksiniz, Hissettireceğiz!

Koleksiyonunda bulunan geniş yelpazedeki model, renk ve boyut seçenekleriyle sadece konut ve iç mekanlarda değil, iş merkezi, otel, sosyal tesis, restoran gibi farklılık gösteren mekanlarda da tercih ediliyor Öykü Yapı, ayrıca kullanacağı malzeme konusunda kararsız ya da bilgiye ihtiyacı olan müşterilerine ürün ve uygulama konusunda fikir verilerek yardımcı oluyor.


Farklı ve ergonomik, zarif ve estetik, çağdaş yaşam alanlarınız için seçkin markaları Öykü Yapı bünyesinde topladık !
Dünya seramik sektörünün önde gelen markalarından biri olan Bien’in çağdaşlık, fonksiyonellik ve kaliteyi bir arada tutan çok özel tasarımlarıyla mekanlar için yeni fikir ve özel çözümler sunuluyor.


Usta ellerimizle “Sihirli Dokunuşlar” yaparız, yaşam alanınıza renk katarız…
Kişisel beğenilere cevap verebilmek amacıyla sürekli eğitim alan ve kendini geliştiren uzman kadrosu ile düşlerinizi gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu Öykü Yapı’da yaşayacaksınız.


Fark Yaratan Özel Ürünlerle Buluşmaya Ne Dersiniz?

Öykü Yapı bünyesinde vitrifiye, jakuzi ve küvet, armatür gibi banyo ekipmanları ve banyo mobilyalarında geniş yelpazede uygun çözümler bulunuyor.

 


Öykü Yapı, rüyalarınızı süsleyen benzersiz ürünlerle evinize hayat verir
Zemin ve duvar kaplama projelerinize uygun çözümler üretirken, evye ve davlumbazlardan ankastre cihazlara ve mobilyalara kadar kusursuz güzellikteki mutfakları anahtar teslim kullanımınıza sunuyor.

 


Ayrıntılardaki estetiği hisset, kaliteye dokun!

Düşlediğiniz bir banyoda aklınıza ne geliyorsa hepsini fazlasıyla bulabileceğiniz, düşlerken atladığınız detaylarda bile size sınırsız seçenekler sunan Öykü Yapı, yerli ve ithal grubu, her biri kendi sınıfında lider bin bir çeşit ayrıcalıklı ürünlerle, İzmir Yolundaki yeni showroomunda beğeninize sunulmaya ve sizlerle buluşmaya hazır.

 


Yaratıcı, planlayıcı ve uygulayıcı hızlı bir ekip

Özellikle iç mimarların uğrak noktası halindeki Öykü Yapı, Bursa’da başarıyla yapılmış bir çok projede de tedarikçi olarak yer aldı. Malzeme seçiminden uygulanmasına kadar tasarlanan mekana özgün çalışmalar yaparak, projelendirilmiş konut, özel ve ticari projelere ince yapı malzemesi sağladı.

 


Mekanınızda “Dört Dörtlük İşçilik” ile buluşmaya açılan kapı; Öykü Yapı
Sektörü yakından takip ederek, son yenilikleri yurtdışı bağlantılar aracılığıyla izleyerek, müşterilerine her çeşit yerli, ithal banyo ekipmanı, ince yapı malzemeleri ve bunların seçim, satın alım, uygulama sürecinde yüksek kalitede hizmetler sunar.


Yaşantınızı rahatlatan özel tasarımlar

Benzersiz tasarımları ve en seçkin ürünleri kolay, hızlı, güvenilir bir şekilde müşterilerine sunmanın yanı sıra bir çok yan hizmeti de sunmaya devam ediyor. Yaşam alanınızda yenilemek istediğiniz her noktayı en ince ayrıntısına kadar tasarlayıp, yine usta ellerle her türlü tadilat hizmetini tecrübeli ekibi İle vermeye hazır.   

 

Yaşamınızdaki mutluluğun ortak noktası; ÖYKÜ YAPI

 • Mevcut ve muhtemel müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak
 • Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek, Sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak
 • Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak ve performanslarının geliştirilmesini sağlamak
 • Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek, aramızdaki saygı ve güvenilirliği her zaman en üst düzeyde tutmak
 • Yeniliklere açık olmak, son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,
 • İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında her zaman duyarlı ve dikkatli olmak
 • Faaliyetlerimizi yasalara ve standartlara uygun olarak sürdürmek,
 • Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak,
 • İnsana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek,
 • Taahhütlerimizi proje ve tekniğe uygun olarak yerine getirmek,
 • Hayatı daha yaşanabilir kılmak için müşterilerimize standardı yüksek ürün ve hizmetler sunmaktır.

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farkli tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ihtiyaç ve beklentilerin üstüne çıkmak, çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeler kullanarak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir