Duyurular

Öykü Yapı 03.12.2023

GÜRAL SERAMİK ÜRÜN TANITIM LANSMAN TOPLANTIMIZ

29 Ekim 2022’de açılışı Gerçekleşen Güral Seramik Fabrikası, fark yaratan tasarım ve kalitesi ile Türk Ve Dünya Seramik sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.


Öykü Yapı Ailesi’nin ev sahipliğinde bir ilk olarak  düzenlenen Güral Seramik Lansman Kahvaltısına, sektörümüzün önde gelen bayii ve müteahhitleri ile biraraya geldik.


Öykü Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Öykü Yeşim Anıl ve Kızı Öykü Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Öykü Zeynep Şarlı ve Güral Seramik Danışmanı Edip Kefli’nin davetlilerle  ile özel olarak ilgilendiği kahvaltımızda, Lansmanımızın açılış konuşması ve sunumunu Kurumsal İletişim Müdürü İnan Tezgen gerçekleştirdi.


Öykü Zeynep Şarlı sektöre duyduğu heyecanı ve projelerinden bahsetti,  Güral Seramik Bursa Bölge Müdürü Kayhan Ünsal Güral Şirketler Grubunu misafirlerimize tanıttıktan sonra Saha Satış Müdürümüz Murat Yıldırım konuşmasının hemen ardından ürün tanıtımına geçildi.


95 yılından beri Öykü Yapı kalite ve güveni ile  yola devam eden tüm sektör paydaşlarımıza teşekkür ederiz.
Detaylar
Öykü Yapı 03.07.2023

EGE SERAMİK Ailesindeyiz !..

Dünyanın lider markalarını ihtişamlı showroomunda müşterilerinin beğenisine sunan Öykü Yapı; kaliteli, benzersiz, şık ve kişiye özel tasarım ürünleriyle de Bursa’lıların vazgeçilmezi. Müşteri memnuniyetini ve her zaman “tercih sebebi olunacak yenilikler yapmayı”da kendisine ilke edinen Öykü Yapı, otuz yıllık tecrübesi benzersiz ürün çeşidi ve çok miktarda stok bulundurmasıyla da Bursa ili-ilçeleri dahası bir çok farklı ilde kendisini kanıtlamış ve inşaat sektörünün trendini yükselterek, vazgeçilmez tedarikçiler arasındaki öncülüğünü korumaya devam ediyor.

2023 yılında EGE SERAMİK ailesine katılmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz...

İşte EGE SERAMİK farkı !...

Ege Seramik, Türkiye pazarında 150’nin üzerinde yetkili satıcısı ve 2 bin üzerinde tali bayisi ile güçlü bir dağıtım kanalına sahiptir. Aynı zamanda, 50’nin üzerinde ülkeye yaptığı ihracatla dış pazardaki gücünü her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Tüm pazarların ihtiyaçları, sürekleri yenilenen, trendleri yakından takip eden seramik, fayans, karo ürün portföyü ile karşılanmaktadır.  

 

Ege Seramik, şirket misyon ve vizyonu doğrultusunda yürüttüğü çalışmaları ile,  sürekli olarak ileriye gitmenin haklı gururunu taşımaktadır.

 

ŞİRKET MİSYONU ;

 •  Uluslararası standartlarda üretilmiş ürünlerimiz ile,
 •  Ülkemizin gelişen inşaat sektörüne hizmet etmek,
 •  Yenilikçi ve yaratıcı faaliyetlerimiz ile sektöre yön vermek,
 •  Mümkün olan zaman ve koşullarda sosyal projelere katılmak,
 •  Karlılığı hedefleyerek doğaya ve çevreye, paydaşlarımızın ve ilgili tarafların haklarına ve ulusal / uluslararası kanun ve düzenlemelere   saygılı olmaktır.


ŞİRKET VİZYONU ;


Bilgi birikimimizi ve uzmanlığımızı kullanarak ve genişleterek başlattığımız faaliyetler ile;

 •   Seramik kaplama pazarlarında güvenilir GLOKAL ( GLOBAL & LOKAL ) oyuncu olmak.
 •   Toplam müşteri memnuniyetinde daha üst sınırlara ulaşmak.
 •   Her segment üreticisi olmamak, kar odaklı olmak, pazar payımızı artıracak şekilde gelişmek ve gelirde sürdürürlebilir büyüme  sağlamak,
 •   Teknoloji dünyasının getirdiği yenilikleri uygulayarak sektörde güncel olmak,

Çevresel sürdürülebilirlik anlayışı ile geleceğe yatırım yapmaktır.

Detaylar
Öykü Yapı 03.07.2023

Youtube - Ege Seramik 50.Yıl ...

Detaylar
Öykü Yapı 03.07.2023

Youtube - Ege Seramik I Unicera 2022

Detaylar
Öykü Yapı 03.07.2023

USTA SEMİNERLERİMİZDEN HABERLER ...

Sektörde varolduğumuz günden itibaren , sadece son trendleri değil global anlamda teknik , trend , uygulama vb tüm unsurları hep yakından takip eden , firmamızı ve kadromuzu sürekli eğiten ve geliştiren bir yol izledik, aynı yolda devam ediyoruz.

Satış portföyümüzde hedef kitlemiz hiçbir zaman toplu projeler ve perakende müşterilerimiz ile sınırlı kalmamıştır. Mimarlar , iç mimarlar ve bizim için çok önemli bir değere sahip olan uygulayıcı ustalarımız.

2011 yılında Bursa’da bireysel anlamda bir ilk olarak mağazamızda gerçekleştirdiğimiz “Usta Semineri” organizasyonumuz yıllar içerisinde de sürekliliğini sürdürmüştür.  2018 yılında Bursa Crowne Plaza’da yaklaşık 200 kişilik usta grubuna verdiğimiz seminerin verimini hala hissetmekteyiz. Pandemi sürecinde ara vermek zorunda kaldığımız bu organizasyonlarımıza yeniden başlıyoruz.

Bu kez yeni markalarımızın heyecanı da bizleri motive etmektedir. Ürün kutu etiketlerinin detaylı açıklamaları, doğru uygulama adımları, doğru seramik seçimi, farklı döşeme teknikleri ve karşılaşılabilecek muhtemel sorunların pratik çözümleri , Yapı kimyasallarının sadece seramik yapıştırıcısından ve derz dolgularından ibaret olmadığını , seramik uygulamaları öncesinde su yalıtımının önemi, su yalıtımında kullanılacak doğru malzemenin seçimi ve doğru uygulama teknikleri, seramik uygulamalarının ardından Isı Yalıtımı uygulamaları , tamir harcı ürünlerimizin sağladığı maddi ve zaman kolaylığı gibi ürünlerimizin tamamının detaylı bir şekilde bilgilendirmeleri ile birlikte mağazamızda grup grup ağırlayacağımız ustalarımızla verimli bir sezona başlangıç yapmış bulunmaktayız.

Üretici firmalarımızın, bizler vitriniyiz… Seramiğe hayat verenler, yapı kimyasallarını doğru uygulayarak yaşatanlar ustalarımızdır. Öykü Yapı ailesi olarak ürünlerimizin asıl değerini ortaya çıkaran ustalarımızla iletişim halinde olmayı ve ilk ağızdan kendilerini bilgilendirmeyi çok önemsiyoruz. Bu çerçevede 2011 yılı başından itibaren sayısız seminer gerçekleştirdik ve 500’e yakın seramik ustasına ulaştık. Hedefimiz tüm ustalarımızla eğitim seminerlerimizi gerçekleştirip iletişime geçebilmek. Bu kapsamda, markamızı daha yakından tanıtabileceğimiz  organizasyonumuza devam edeceğiz.

Detaylar
Öykü Yapı 31.03.2023

GÜRAL SERAMİK Ailesindeyiz !

Dünyanın lider markalarını ihtişamlı showroomunda müşterilerinin beğenisine sunan Öykü Yapı; kaliteli, benzersiz, şık ve kişiye özel tasarım ürünleriyle de Bursa’lıların vazgeçilmezi. Müşteri memnuniyetini ve her zaman “tercih sebebi olunacak yenilikler yapmayı”da kendisine ilke edinen Öykü Yapı, otuz yıllık tecrübesi benzersiz ürün çeşidi ve çok miktarda stok bulundurmasıyla da Bursa ili-ilçeleri dahası bir çok farklı ilde kendisini kanıtlamış ve inşaat sektörünün trendini yükselterek, vazgeçilmez tedarikçiler arasındaki öncülüğünü korumaya devam ediyor.

2023 yılında GÜRAL SERAMİK ailesine katılmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz...


Çünkü GÜRAL Diyor ki ;

“Türkiye’nin değil, dünyanın en büyük markaları arasında yer alıyoruz. Trendleri takip etmek yerine onları yaratmayı seçiyoruz.

Güral bir üründen fazlasıdır. Güral zevktir, prestijdir, kalitedir, hiç geçmeyen modadır. Geniş ve eşsiz ürün yelpazemizle, kusursuz tasarımlarımızla tüm dünyada ülkemizi gururla temsil ediyoruz.”


 • Konusunda uzman bir ekibiz.
 • Yaratıcı, yenilikçi ve öncü bir organizasyona sahibiz.
 • Sonuca ve kaliteye odaklı ürünler üreterek, esnek bir yapıya sahibiz.
 • Operasyona hakim, senkronize çalışan, proaktif bir takımız.
 • Taşıdığımız profesyonellik ve yarattığımız sinerji ile sürekli gelişmelere açığız.
 • Vizyon sahibiyiz ve geleceğe odaklı bir tavırla hareket ederiz.
 • Müşteri taleplerine her aşamada çözüm üretebilen donanımlı yapımızla, güveniliriz.
 • Takım arkadaşlarımıza değer verir ve motivasyonlarını yüksek tutmayı hedefleriz
 • Sosyal sorumluluk çerçevesinde İnsana ve doğaya karşı duyarlıyız.
 • Bu duyarlılık doğrultusunda gerekli tüm Çevre ve iş güvenliği ile ilgili önlemleri alırız.
 • Markamız güvenilirliğin simgesidir.
Detaylar
Öykü Yapı 04.01.2021

Web sitemiz yenilendi...

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha işlevsel ve aradığınız bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşabileceğiniz güncel bir web sitesi hazırladık. Yeniden tasarlanan Dinamik İçerik Yönetimi sayesinde projelerimiz , ürünlerimiz ve yeniliklerimiz hakkında her zaman en güncel bilgiye ulaşabileceksiniz...

Detaylar
Öykü Yapı 29.12.2020

Bien Seramik & Öykü Yapı Usta Semineri ...

Seramik sektörünün öncü ismi Bien’in gerçekleştirdiği seminere,
Öykü Yapı Ailesinin bünyesinde bulunan ortalama 200 seramik ustası katıldı.
Bien, ustalarını yeni ürünler ve uygulamalar konusunda eğitmek amacıyla seminerler düzenlemeye devam ediyor. İş kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen Bien, seminerler aracılığıyla ustalarla iletişim kurma olanağı da yaratıyor. Bien’in 19.10.2018 tarihinde Crowne Plaza Otel’de gerçekleştirdiği seminerlerde ustalar yeni ürünler ve özellikleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi oldu.

Bien’in Teknik Hizmetler Şefi Cenk Senotay’ın hazırladığı sunumlarla gerçekleşen seminerlerde, Bien’in üretim tesisleri ve ürünlerinin anlatıldığı tanıtım filmi de gösterildi. Cenk Senotay “Ustalar seramik seçmeye çalışan müşterileri yönlendirme konusunda çok etkili. Ustalara ürünlerimizi ne kadar iyi anlatıp onlara ürünleri döşerken hangi konulara dikkat etmeleri gerektiğini belirttiğimizde, işçilik kaliteleri de yükseliyor. Mekânlar daha şık oluyor ve müşteri memnuniyeti de aynı oranda artıyor” dedi.Öykü Yapı ekibinin sunumu ile 3000 m2’lik yeni Showroomları , kaliteli hizmet politikaları, depolama hacmi ve yüksek stoklu ürün yelpazesi tanıtıldı. Geceye damgasını vuran çekiliş ile 15 seramik ustası 120 cm’lik seramik kesme makinasının sahibi oldu. Seminerin ardından muhteşem canlı müzik eşliğinde yenen yemekte , ustalarımız 2019 yılına girmeye hazırlanırken doyasıya eğlendiler.YÖNLENDİRME VE İYİ İŞÇİLİK İŞİN YÜZDE 50’Sİ

Cenk Senotay ‘’Hangi koşullarda, hangi zeminlerde, hangi ürünün kullanılması gerektiği, dış mekan, iç mekan, ortam ve hava koşullarının göz önünde bulundurulması gerektiği, doğru yönlendirmenin ana unsurları. Müşteri memnuniyeti markamız adına çok değerli. Bir alan seramik ile kaplandığında, yani yeni bir yaşam alanı oluşturulduğunda; burada tasarımın ve ürünün kalitesi yüzde 50 oranında önemli ise geri kalan yüzde 50’lik kısım da iyi bir işçiliktir” diyerek sözlerini tamamladı.

Bien Bölge Satış Müdürleri’nin de katıldıkları seminerde düzenlenen çekilişte ustalara profesyonel seramik kesme makinası hediye edildi.

Ürünler, ürün özellikleri ve uygulamalar hakkında detaylı bilgiler içeren eğitim programında ustalar sorularına yanıt aldı, isteklerini ve önerilerini aktardılar.BİEN HAKKINDA

Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren, marka konumlandırmasını ‘’daima genç ve daima yeni’’ olarak belirleyen Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır.

Tasarımdaki öncü kimliğiyle dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Fabrika içi geri kazanımlarla enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere yatırım yapan Bien, atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun neredeyse %100’ünün geri dönüşümünü sağlıyor.

BİEN SERAMİK

Üre­ti­mini Bi­le­cik ve Bo­zü­yü­k’­teki fab­ri­ka­la­rın­da ya­pan Bien Seramik, yur­t i­çin­de 130’u aş­kın yet­ki­li sa­tı­cı­sı-3.500’ü aş­kın sa­tış nok­ta­sıy­la pa­zardaki ye­ri­ni al­mak­ta­dır. Üretiminin yüz­de 35’ini yurt dı­şın­daki 70’e yakın ül­ke­ye ih­raç eden Bien Seramik, bir dünya markasıdır.

Bien Seramik, dünyaca ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 25 milyon m2’nin üzerinde üretim gerçekleştirmektedir. 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken Bien Seramik tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak ürünler üretmektedir. Bien Seramik, aynı zamanda Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. Ayrıca Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya hak kazanmıştır. En yeni teknolojilerle üretim yapan Bien Seramik Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ve 20 mm’lik Teknik Porselen karoların da ilk üreticisi olmuştur.BİEN BANYO

Her kategoriye ayrı ayrı odaklanma kararı alan Bien, 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da yatırımlar gerçekleştirmiştir. 2017 yılında Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi kurarak, ürün yelpazesinde uzmanlaşmayı ve kapasite artışını öne çıkaran Bien Banyo Ürünleri, Ocak 2018 itibariyle de satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.

Üretiminde son teknolojik yenilikleri kullanan Bien Banyo geniş bir ürün yelpazesiyle faaliyette bulunacak. Bien Banyo’nun ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuarlar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları olacak.
Detaylar
Öykü Yapı 18.12.2020

Youtube - Bien Banyo Üretim Tesisimiz ...

Bien Banyo'yu izlediniz mi ?


 

Detaylar
Öykü Yapı 17.12.2020

Güral Seramik 60x120 Calacatta Mia ve Norma Oak !

Detaylar
Öykü Yapı 17.12.2020

Youtube - Daima Genç, Daima Yeni .... Bien Seramik ...

Reklam Filmimizi İzlediniz mi ?
 

Detaylar
Öykü Yapı 01.12.2020

Youtube - Herşey Doğadaydı ... Bien Seramik !

Herşey doğadaydı ...

Videomuzu izlediniz mi ? 


Detaylar
Öykü Yapı 11.11.2020

Youtube - Öykü Yapı Serüveni Nasıl Başladı ...

Videomuzu İzlediniz mi ?


Detaylar
Öykü Yapı 11.11.2020

Youtube - Öykü'nün Vazgeçilmez 10'u ...

videomuzu izlediniz mi ? Detaylar
Öykü Yapı 22.09.2020

Bien yeni sezon ürünlerimizi incelediniz mi?Kendini her zaman genç hissedenler için yeni ve yenilikçi ürünler üreten ,

Bien Seramik ürünleri Türkiye'nin yenilikçi seramik firması Öykü Yapı'da ...

Evinizi ve yaşadığınız alanı değiştirmek için 3.000 m2'lik Showroomumuzda ,

birbirinden tarz canlı mekanlarımız ile  sizleri bekliyoruz ...

Detaylar
Öykü Yapı 02.03.2020

Youtube - Bien Seramik "Hypnos" Serisini Bizden Dinleyin ...

Videomuzu İzledini mi ? 
Detaylar
Öykü Yapı 02.03.2020

Youtube - Bien Seramik "Arch" Serisini Bizden Dinleyin ...

Videomuzu İzlediniz mi ?
Detaylar
Öykü Yapı 02.03.2020

Youtube - Bien Seramik "Calacatta Oro" Serisini Bizden Dinleyin ...

Videomuzu İzlediniz mi ?
Detaylar
Öykü Yapı 14.11.2019

Öykü Yapı A.Ş. - III. Birlik Toplantısı 201914-17 Kasım 2019 tarihinde Antalya The Sense Deluxe Hotelde 3.’sünü gerçekleştirmiş olduğumuz ,

"Bien Birlik Toplantısı" nın geleneksel olma yolunda devamını getiriyoruz.

İlk toplantımızda , ilk işimiz gibi heyecanlanmıştık. Öykü ailemizle geriye baktığımızda 100. Toplantımız da olsa ilk günkü heyecanımızı hiç yitirmiyoruz.

Başarımızda bunun büyük katkısı olduğunu düşünüyoruz.

Yeni Showroomumuzu açmış olmanın vermiş olduğu başarının mutluluğu içerisindeyiz.

Hayallerimiz hep gerçek oldu , hepte olacak … Bu süreçte yanımızda olan iş ve çözüm ortaklarımıza teşekkürü borç biliriz.

2019 yılını geride bırakırken , Bien Yapı ürünlerinin ve Bien Banyonun Avrupa ve Asya ülkelerindeki başarısını, yanı sıra iç piyasada ki hakimiyeini ve kapasite arttırımı için yeni yatırımlarını tanıtmanın gururu içerisindeyiz. Yeni ürünler , yüksek stok hacmi , sorunsuz uygulamalar , güzel yaşam alanları ve sonunda hayal ettiği mekanlara kavuşan müşterilerimiz … İlkelerimizden vazgeçmeden , müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz , güvencimizi her gün daha da artırmakta ve daha başarılı işler yapacağımızın teminatı olmaktadır.

Değerli konuklarımız ile Side Antik Kente güzel bir yolculuk yaptık… Bu kez Antalya’nın tarihini birlikte görmek istedik. Renkli görüntüler ortaya çıktı … Bu mevsimde de Antalya bir başka güzel …

Gala gecemizin sıra gecesine dönüştüğü eğlenceye doyamadığımız saatler geçirdik.

Yanımızda olan değerli misafirlerimize ve Bien Yapı Ürünleri – Bien Banyo Ürünleri A.Ş.’ye teşekkürü borç biliriz…

Seneye görüşmek üzere …

Saygı ve sevgilerimizle…

Detaylar
Öykü Yapı 28.04.2018

28 NİSAN 2018 AÇILIŞIMIZ ...

28 Nisan 2018 tarihinde ,
4 aylık gibi kısa bir süre içerisinde tamamlamış olduğumuz Showroomumuzun açılışında
Tüm sevdiklerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadık …
Öykü Yapı ailesi olarak 7 yıl aradan sonra 2. büyük açılışımızı gerçekleştirdik.
Büyüyen ailemiz , yüksek ürün gamımız ile sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek
Her zaman birinci ilkemiz oldu …
3.000 m2 ‘lik 3 katlı showroomumuz da, 60’a yakın canlı mekanımız ile kendimizi her zaman yenileyerek karşınızdayız…
Açılışımız süresince ve sonrasında yüksek katılım ile yanımızda olan herkese teşekkürü borç biliriz.
Sizden aldığımız bu güç sayesinde daha büyük projelere yol alacağımızdan eminiz.
Başarımızda , sizlerin imzası var …

Detaylar
Öykü Yapı 18.01.2018

Öykü Yapı A.Ş. - II. Birlik Toplantısı 201818-21 Ocak 2018 tarihinde Antalya The Sense Deluxe Hotelde 2.’sini gerçekleştirmiş olduğumuz ,
"Bien Birlik Toplantısı" nın bizlerde heyecanı bir başka oldu …

Yeni Showroomumuzun açılışına sayı günler kala bizimle yol alan değerli çözüm ortaklarımız ve bizleri yeni tanıyan portföyümüzle bir arada olmak mutluluk verici.
2017 yılının tüm hedeflerini tutturmuş olmanın gururu ile , 2018 lansman ürünlerimizi oldukça verimli teşhir alanımızda gözler önüne çıkardık.

Bien Banyo ürünleri ve üretim tesisimizin aşamalarını , ekip arkadaşlarımızla sunum gerçekleştirdik.
Bien Yapı Ürünleri A.Ş. , Bien Banyo Ürünleri A.Ş. ‘nin değerli yöneticileri toplantımız sürecinde bizlerleydi.

Farklı öneri ve fikirleri dinleyip , üretimimizi tasarımlarımızı yakınen takip eden konuklarımızla verimli bir süreç geçirmemizde emekleri oldukça büyük….
Gala gecemiz geçen yılı geride bıraktı … Unutulmaz bir eğlence yaşadık …
Yanımızda olan değerli misafirlerimize ve Bien Yapı Ürünleri – Bien Banyo Ürünleri A.Ş.’ye teşekkürü borç biliriz…

Seneye görüşmek üzere …
Saygı ve Sevgilerimizle …

Detaylar
Öykü Yapı 05.01.2017

Öykü Yapı A.Ş. - I. Birlik Toplantısı 2017


05-08 Ocak 2017 tarihinde Antalya The Sense Deluxe Hotelde gerçekleştirmiş olduğumuz ,


"Bien Birlik Toplantısı" Bursa'nın öncü müteahhit ve mimarlarının yoğun ilgisi ile çok verimli geçti.

İlk kez şehir dışı düzenlemiş olduğumuz organizasyonumuzda ,

2017 yılı pazarlama gamında bulunan ve yeni devreye alınacak ürünlerimizi

ihtişamlı teşhir alanımızda ilk kez gözler önüne çıkardık.

Seramiğin doğadan , mekanlarımıza adım adım nasıl işlenerek geldiğini

İki tesisimizin üretim aşamalarını tüm ekip arkadaşlarımızda unutulmayacak bir sunum gerçekleştirdik.

Bien Yapı Ürünleri A.Ş.’nin değerli yöneticilerinin 4 gün boyunca bizlerle olması ,

Bursa’mızın değerli müşteri portföyünü tanıma fırsatını yarattı.

Ünvanen takip ettikleri projelerin mimarlarını bir arada görmek hoş sohbetler yarattı.

Güzel Bursa’mızın Timsahı Bursa Sporumuzun Antalya’da ki antrenmanında ziyaret etme fırsatı sporcularımızı çok mutlu etti.

Gala gecemizde , başarı dolu bir yılı geride bırakmanın gururu ile doyasıya eğlendik.

25 yıllık serüvenimizde bizlere olan ve ailemize yeni katılan tüm iş ortaklarımıza iştiraklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Seneye görüşmek üzere …

Saygı ve sevgilerimizle …

Detaylar