USTA SEMİNERLERİMİZDEN HABERLER ...

Öykü Yapı 03.07.2023

Sektörde varolduğumuz günden itibaren , sadece son trendleri değil global anlamda teknik , trend , uygulama vb tüm unsurları hep yakından takip eden , firmamızı ve kadromuzu sürekli eğiten ve geliştiren bir yol izledik, aynı yolda devam ediyoruz.

Satış portföyümüzde hedef kitlemiz hiçbir zaman toplu projeler ve perakende müşterilerimiz ile sınırlı kalmamıştır. Mimarlar , iç mimarlar ve bizim için çok önemli bir değere sahip olan uygulayıcı ustalarımız.

2011 yılında Bursa’da bireysel anlamda bir ilk olarak mağazamızda gerçekleştirdiğimiz “Usta Semineri” organizasyonumuz yıllar içerisinde de sürekliliğini sürdürmüştür.  2018 yılında Bursa Crowne Plaza’da yaklaşık 200 kişilik usta grubuna verdiğimiz seminerin verimini hala hissetmekteyiz. Pandemi sürecinde ara vermek zorunda kaldığımız bu organizasyonlarımıza yeniden başlıyoruz.

Bu kez yeni markalarımızın heyecanı da bizleri motive etmektedir. Ürün kutu etiketlerinin detaylı açıklamaları, doğru uygulama adımları, doğru seramik seçimi, farklı döşeme teknikleri ve karşılaşılabilecek muhtemel sorunların pratik çözümleri , Yapı kimyasallarının sadece seramik yapıştırıcısından ve derz dolgularından ibaret olmadığını , seramik uygulamaları öncesinde su yalıtımının önemi, su yalıtımında kullanılacak doğru malzemenin seçimi ve doğru uygulama teknikleri, seramik uygulamalarının ardından Isı Yalıtımı uygulamaları , tamir harcı ürünlerimizin sağladığı maddi ve zaman kolaylığı gibi ürünlerimizin tamamının detaylı bir şekilde bilgilendirmeleri ile birlikte mağazamızda grup grup ağırlayacağımız ustalarımızla verimli bir sezona başlangıç yapmış bulunmaktayız.

Üretici firmalarımızın, bizler vitriniyiz… Seramiğe hayat verenler, yapı kimyasallarını doğru uygulayarak yaşatanlar ustalarımızdır. Öykü Yapı ailesi olarak ürünlerimizin asıl değerini ortaya çıkaran ustalarımızla iletişim halinde olmayı ve ilk ağızdan kendilerini bilgilendirmeyi çok önemsiyoruz. Bu çerçevede 2011 yılı başından itibaren sayısız seminer gerçekleştirdik ve 500’e yakın seramik ustasına ulaştık. Hedefimiz tüm ustalarımızla eğitim seminerlerimizi gerçekleştirip iletişime geçebilmek. Bu kapsamda, markamızı daha yakından tanıtabileceğimiz  organizasyonumuza devam edeceğiz.