EGE SERAMİK Ailesindeyiz !..

Öykü Yapı 03.07.2023

Dünyanın lider markalarını ihtişamlı showroomunda müşterilerinin beğenisine sunan Öykü Yapı; kaliteli, benzersiz, şık ve kişiye özel tasarım ürünleriyle de Bursa’lıların vazgeçilmezi. Müşteri memnuniyetini ve her zaman “tercih sebebi olunacak yenilikler yapmayı”da kendisine ilke edinen Öykü Yapı, otuz yıllık tecrübesi benzersiz ürün çeşidi ve çok miktarda stok bulundurmasıyla da Bursa ili-ilçeleri dahası bir çok farklı ilde kendisini kanıtlamış ve inşaat sektörünün trendini yükselterek, vazgeçilmez tedarikçiler arasındaki öncülüğünü korumaya devam ediyor.

2023 yılında EGE SERAMİK ailesine katılmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz...

İşte EGE SERAMİK farkı !...

Ege Seramik, Türkiye pazarında 150’nin üzerinde yetkili satıcısı ve 2 bin üzerinde tali bayisi ile güçlü bir dağıtım kanalına sahiptir. Aynı zamanda, 50’nin üzerinde ülkeye yaptığı ihracatla dış pazardaki gücünü her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Tüm pazarların ihtiyaçları, sürekleri yenilenen, trendleri yakından takip eden seramik, fayans, karo ürün portföyü ile karşılanmaktadır.  

 

Ege Seramik, şirket misyon ve vizyonu doğrultusunda yürüttüğü çalışmaları ile,  sürekli olarak ileriye gitmenin haklı gururunu taşımaktadır.

 

ŞİRKET MİSYONU ;

  •  Uluslararası standartlarda üretilmiş ürünlerimiz ile,
  •  Ülkemizin gelişen inşaat sektörüne hizmet etmek,
  •  Yenilikçi ve yaratıcı faaliyetlerimiz ile sektöre yön vermek,
  •  Mümkün olan zaman ve koşullarda sosyal projelere katılmak,
  •  Karlılığı hedefleyerek doğaya ve çevreye, paydaşlarımızın ve ilgili tarafların haklarına ve ulusal / uluslararası kanun ve düzenlemelere   saygılı olmaktır.


ŞİRKET VİZYONU ;


Bilgi birikimimizi ve uzmanlığımızı kullanarak ve genişleterek başlattığımız faaliyetler ile;

  •   Seramik kaplama pazarlarında güvenilir GLOKAL ( GLOBAL & LOKAL ) oyuncu olmak.
  •   Toplam müşteri memnuniyetinde daha üst sınırlara ulaşmak.
  •   Her segment üreticisi olmamak, kar odaklı olmak, pazar payımızı artıracak şekilde gelişmek ve gelirde sürdürürlebilir büyüme  sağlamak,
  •   Teknoloji dünyasının getirdiği yenilikleri uygulayarak sektörde güncel olmak,

Çevresel sürdürülebilirlik anlayışı ile geleceğe yatırım yapmaktır.