Öykü Yapı A.Ş. - III. Birlik Toplantısı 2019

Öykü Yapı 14.11.2019


14-17 Kasım 2019 tarihinde Antalya The Sense Deluxe Hotelde 3.’sünü gerçekleştirmiş olduğumuz ,

"Bien Birlik Toplantısı" nın geleneksel olma yolunda devamını getiriyoruz.

İlk toplantımızda , ilk işimiz gibi heyecanlanmıştık. Öykü ailemizle geriye baktığımızda 100. Toplantımız da olsa ilk günkü heyecanımızı hiç yitirmiyoruz.

Başarımızda bunun büyük katkısı olduğunu düşünüyoruz.

Yeni Showroomumuzu açmış olmanın vermiş olduğu başarının mutluluğu içerisindeyiz.

Hayallerimiz hep gerçek oldu , hepte olacak … Bu süreçte yanımızda olan iş ve çözüm ortaklarımıza teşekkürü borç biliriz.

2019 yılını geride bırakırken , Bien Yapı ürünlerinin ve Bien Banyonun Avrupa ve Asya ülkelerindeki başarısını, yanı sıra iç piyasada ki hakimiyeini ve kapasite arttırımı için yeni yatırımlarını tanıtmanın gururu içerisindeyiz. Yeni ürünler , yüksek stok hacmi , sorunsuz uygulamalar , güzel yaşam alanları ve sonunda hayal ettiği mekanlara kavuşan müşterilerimiz … İlkelerimizden vazgeçmeden , müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz , güvencimizi her gün daha da artırmakta ve daha başarılı işler yapacağımızın teminatı olmaktadır.

Değerli konuklarımız ile Side Antik Kente güzel bir yolculuk yaptık… Bu kez Antalya’nın tarihini birlikte görmek istedik. Renkli görüntüler ortaya çıktı … Bu mevsimde de Antalya bir başka güzel …

Gala gecemizin sıra gecesine dönüştüğü eğlenceye doyamadığımız saatler geçirdik.

Yanımızda olan değerli misafirlerimize ve Bien Yapı Ürünleri – Bien Banyo Ürünleri A.Ş.’ye teşekkürü borç biliriz…

Seneye görüşmek üzere …

Saygı ve sevgilerimizle…