GÜRAL SERAMİK

  Güral Seramik 

Anadolu’nun binlerce yıllık geleneğini, nesilden nesile geçen ustalığını, günümüz teknolojisiyle harmanlıyoruz.

İşte bu yüzden kurulduğumuz günden bu yana sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en büyük markaları arasında yer alıyoruz. Trendleri takip etmek yerine onları yaratmayı seçiyoruz.

Güral bir üründen fazlasıdır. Güral zevktir, prestijdir, kalitedir, hiç geçmeyen modadır. Geniş ve eşsiz ürün yelpazemizle, kusursuz tasarımlarımızla tüm dünyada ülkemizi gururla temsil ediyoruz.Vizyonumuz

Müşteri beklentileri doğrultusunda üretimini yeni teknolojik çözümler ile zenginleştirerek yaşamı kolaylaştıran sağlıklı ürünler sunmak.Misyonumuz

Bölgesel avantajlarımızı objektif olarak değerlendirerek, bulunduğumuz çevreye ve topluma sürekli değer katmak... Teknolojinin en son olanaklarını ilkeli, yenilikçi, ve rekabetçi bir tavırla kullanarak, Müşteri odaklı yaklaşımla beklentileri karşılayarak, ulaşılabilir ve kaliteli ürünler üretmek, Yasal yükümlülükleri yerine getirerek, etik değerlere saygı duyarak ve öğrenen organizasyon yapısı ile çalışanlarının yetkinliğini sürekli artırarak sosyal ve ekonomik gelişime katkı sağlamak.

Değerlerimiz

  1. Konusunda uzman bir ekibiz.
  2. Yaratıcı, yenilikçi ve öncü bir organizasyona sahibiz.
  3. Sonuca ve kaliteye odaklı ürünler üreterek, esnek bir yapıya sahibiz.
  4. Operasyona hakim, senkronize çalışan, proaktif bir takımız.
  5. Taşıdığımız profesyonellik ve yarattığımız sinerji ile sürekli gelişmelere açığız.
  6. Vizyon sahibiyiz ve geleceğe odaklı bir tavırla hareket ederiz.
  7. Müşteri taleplerine her aşamada çözüm üretebilen donanımlı yapımızla, güveniliriz.
  8. Takım arkadaşlarımıza değer verir ve motivasyonlarını yüksek tutmayı hedefleriz
  9. Sosyal sorumluluk çerçevesinde İnsana ve doğaya karşı duyarlıyız. Bu duyarlılık doğrultusunda gerekli tüm Çevre ve iş güvenliği ile ilgili önlemleri alırız.
  10. Markamız güvenilirliğin simgesidir.
0