BANYO DOLAPLARI

Banyo Dolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir,

İtiraf etmeliyiz ki banyo, genellikle ev dekorasyonunda son sıralara bırakılan alanlardan biri. Oysa banyonuzu güzelleştirmek için yapmanız gerekenler çok basit! Mesela uygulamak istediğiniz dekorasyon stiline uygun bir banyo dolabı almak, banyonuzu güzelleştirmek için atabileceğiniz büyük adımlardan biri. Dekorasyona sağladığı katkının yanı sıra alanı daha kullanışlı kılan banyo dolabı seçimi konusunda merak edilenleri paylaşmaya başlayalım.

Banyonuza Uygun Boyutta Dolap Seçilmeli

Evinizin hangi alanında konumlandıracak olursanız olun, mobilya seçerken alanın ölçüsü doğrultusunda tercih yapmanız gerekiyor. Uygun boyutta mobilya seçimi, özellikle banyonun evin diğer alanlarına göre genellikle daha küçük olması nedeniyle ekstra önemli. Alt modül ve üst modülden oluşan banyo dolaplarına ek olarak boy dolapları alarak da lavabonun sağına ya da soluna monte ettirebilirsiniz. Boy dolabı gibi ek dolapları lavabo çevresinde konumlandırmak, banyonuzu daha verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olabilir. Şimdi, alanı verimli kılmanız ve doğru banyo dolabını seçebilmeniz için birkaç trend önerisini sıralayalım.

  • Seçtiğiniz banyo dolabı modelinin aynalı olması da bir taşla iki kuş vurmanız için ideal! Fakat takım olmayan ürünleri kombinlemek de en popüler uygulamalardan biri. Dilerseniz farklı takımlardaki ayna ve dolapları buluşturabilir ve banyonuzda özgünlüğü yakalayabilirsiniz.

  • Öykü Yapı’da 40 cm’den başlayan tüm ölçülerde ve farklı tarzlarda dolaplar bulunuyor. Yani alanınız doğrultusunda, farklı modeller arasında kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Hatta yeterli alanınız varsa tek, geniş bir dolap almak yerine 40 cm’lik iki küçük dolap alabilir ve üzerine iki ayrı lavabo monte ederek oldukça kullanışlı bir alan yaratabilirsiniz.